KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14246547
nr 1424 6547
Helena Sellergren
(f. 1957), Sverige
Monogramsignerad, blandteknik, 30x30cm, oramad
Helena Sellergren, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:26:41
11/10 11:10:45